Najnowsze bajki

wróżka

Tajemnicze zniknięcie Wróżki Zębuszki

(o-7 lat) Pierwsze opowiadania dla dzieci z serii krótkich bajek motywacyjnych. Historia z dziejów Wróżki Zębuszki. Bajka motywująca dziecko do wiary we własne siły i marzenia. Czytanka ukazuje sytuacje, z którymi dziecko może spotkać się w codziennym życiu. Opowiadanie daje dziecku do myślenia i motywuje je do działania, aby miało odwagę walczyć o swoje przekonania.

goryl

Fryderyku, a cemu, jak inne zwierzęta, nie mamy sierści?

(0-7 lat) Rymowanka wyjaśniająca działanie ewolucji i zmian jakie, w trakcie jej działania, przeszli ludzie. Wierszyk tłumaczący dlaczego jesteśmy zwierzętami naczelnymi i jakie wspólne cechy dzielimy z małpami. Fryderyk wyjaśnia, w zabawny sposób, dlaczego nasze włosy są pozostałością ewolucji po gęstych futrach, które kiedyś wszyscy nosiliśmy.

– L. Mæhle, O. H. Skyllingstad

Kto zabrał okulary? – L. Mæhle, O. H. Skyllingstad [recenzja]

Kto zabrał okulary? – L. Mæhle, O. H. Skyllingstad Wydawnictwo – Dziwny pomysł Tłumaczenie – Joanna Barbara Bernat Książkę kupisz tutaj      Zwykle, na początku piszę cóż takiego się stało, że moje lub mego dziecka serducho taką czy inną książkę wybrało. Nie tym razem. Odezwało się do mnie, świeżutkie jak poranne bułeczki, wydawnictwo Dziwny pomysł. “Wydaliśmy norweski […]

Lubię to!