moon-boot-dzieciece

Moon Boot czy modne bluzy Nike?

Moon Boot czy modne bluzy Nike? Idealny prezent dla dzieci

moon-boot-dzieciece

 

Obdarowywanie dziecka jest jednym ze sposobów okazania mu rodzicielskiej miłości. Dlatego dorosłym zależy, by ich prezenty nie były przypadkowo wybranymi rzeczami, o których dzieciaki zapomną lub – co gorsza – nie przypadną im do gustu. Niestety z biegiem lat kreatywność się wyczerpuje i brak już pomysłów na dobry prezent, który wywoła uśmiech dziecka. Bardzo dobrą opcją są zawsze prezenty praktyczne, w tym odzież bądź obuwie. Współcześnie dzieciom zależy na ubraniach modnych lub takich, dzięki którym mogą wyrażać siebie. Pojawia się pytanie co jest teraz modne i spełni oczekiwania młodego konsumenta.

Moon Boot

Moon Boot dziecięce to obuwie zimowe, więc patrząc na to pod kątem praktyczności, sprawdzi się przede wszystkim u osób, które uwielbiają tę porę roku, sporty zimowe czy po prostu aktywnie spędzają ferie. Pokochają je choćby miłośnicy zimowych spacerów. Śniegowce Moon Boot są bardzo ciepłe i wysokie, więc nie straszny im śnieg. Jeśli dziecko mimochodem wspomina o zakupie śniegowców, sprezentowanie mu pary butów tej marki będzie jak najbardziej idealnym pomysłem. Natomiast biorąc pod uwagę kwestie modowe, para Moon Boot z pewnością zachwyci tych, którzy podążają za odważnymi i nietypowymi trendami. W mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć znanych osób noszących Moon Boot, bo cieszą się dużą popularnością. Dostępne są też w wielu kolorach. Ciekawostką jest to, że inspiracją do tworzenia tych butów był lot Apollo 11. Wzorowane one były na butach astronautów. Z pewnością masa młodszych dzieciaków marzy o podróżach w kosmos. Tłumacząc nazwę z języka angielskiego, księżycowe buty wywołają na ich buziach zachwyt, bo z odrobiną wyobraźni poczują się jak astronauci.

moon-boot-dzieciece

Modne bluzy Nike

Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby tej marki, jej znaczka oraz haseł reklamowych „Just do it!”. Bluzy Nike spotykamy na ulicy niemal cały czas, wielu nas posiada w szafie choć jedną. I mimo że wszystkie są do siebie bardzo podobne, to jednak drobne akcenty i różnorodność kolorystyczna sprawiają, że każdy znajdzie dla siebie tą jedyną idealną. Zastanawianie się nad sensem tego prezentu jest nie potrzebne, bo modne bluzy Nike to swego rodzaju must have. Odzież sama w sobie jest neutralnym i przydatnym prezentem. Tej części garderoby nigdy za wiele, dlatego, dając ją komuś na prezent nie musimy się martwić, czy aby na pewno jest trafny. Ważny jest jedynie kolor. Naturalnie najlepszy jest taki, który będzie się komponował z kolorystyką reszty ubrań dziecka lub neutralny, np. pasujące do wszystkiego czarny i biały. Wybór marki Nike niesie ze sobą też tą korzyść, że niezależnie od sezonu, moda na Nike jest zawsze. Jest to wręcz klasyka ubioru.

Jak się zdecydować?

Jeśli prezent nie jest niespodzianką najbezpieczniej jest skonsultować wybór z dzieckiem, podrzucając swoje sugestie. Natomiast jeśli zależy nam, by zaskoczyć dziecko prezentem, wtedy sprawa jest nieco trudniejsza. Trzeba się naprawdę zastanowić jaki charakter ma dziecko i jaki ma styl ubierania się. Dobrze przemyślany prezent to trafiony prezent.

Szukasz porad modowych? Sprawdź: wstronedojrzalosci.pl.