Współpraca

Współpraca? Jasne!

Nagrywam

Audiobooki
Montuję wywiady i inne nagrania

Wytwarzam

Bajki terapeutyczne
Opowiadania motywacyjne
Edukacyjne wierszyki i rymowanki

Promuję

Wydawców i producentów
poprzez:
recenzje, testy, konkursy i Facebooka

Piszę

Artykuły sponsorowane
Teksty pod SEO
Opisy produktów

Generuję

Slogany reklamowe
Strony internetowe na bazie WordPress’a
Nazwy dla nowych firm, produktów i stanowisk

 

Już od ponad sześciu lat, w mojej Fabryce Bajek, wytwarzam i opowiadam dzieciom różne historie. Rozwijam przy tym swoją wiedzę z zakresu psychologii dziecięcej i bajko-terapii.

Pomagam dzieciom radzić sobie z emocjami, pisząc bajki terapeutyczne i motywacyjne. Wyzwalam dziecięcą wyobraźnię i talenty, tworząc ciekawe opowiadania. Zachęcam wszystkich do częstego czytania.

Nagrywam edukacyjne audiobooki, które udostępniam za darmo.

Tworzę bajki i wierszyki na zamówienie. Współpracuję z psychologami dziecięcymi oraz osobami zajmującymi się nauczaniem przedszkolnym, aby bajki przekazywały wartościowe treści i skuteczne rozwiązania.

Od 2017 roku jestem autorem książki, ebooka oraz audiobooka:

Wierszykowe Pomagajki – Wierszykowa Mama,

która spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony rodziców, nauczycieli wychowania przedszkolnego, pedagogów i psychologów dziecięcych.

Dodatkowo umieszczam na blogu recenzje książek i testy produktów dla dzieci, które oferują wartości edukacyjne. Promuję wydawców i producentów gier oraz zabawek, które przejdą moją pozytywną weryfikację, poprzez wpisy sponsorowane, testy produktów, recenzje książek oraz kampanie reklamowe na Facebooku.

Generuję niezastąpione, unikalne, łatwe w zrozumieniu i jednocześnie zapadające w pamięć nazwy firm, produktów i stanowisk. Tworzę bajkowe opisy produktów do sklepów internetowych, teksty pod SEO i pozycjonowanie oraz artykuły sponsorowane.

Wynajmuję również powierzchnie reklamowe, w formie banerów nad stopką, strony głównej.

Jestem otwarty na oferty sieci afiliacyjnych i partnerskich.

Z przyjemnością rozważę udział w akcjach charytatywnych, zwłaszcza tych dotyczących dzieci i zwierząt.

Wezmę pod uwagę WARTOŚCIOWE oferty barterowe, ale nie interesują mnie wymiany bazarowe, w stylu kubek za post. Chyba że to będzie kubek z czystego złota.

Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej? Masz swój pomysł na naszą współpracę? Po prostu napisz maila albo na Facebooku. Nie krępuj się. Nie gryzę. Sam za to mam kilka ugryzień po dziecięcych zębach.

 

Cennik bajek personalizowanych znajdziesz TUTAJ

Pozdrawiam bajkowo 🙂