Nie lubisz mieć dobrego humoru! Nie sprawia Ci przyjemności śmiech! Nigdy nie miałeś napadów śmiechu, których nie dało się łatwo powstrzymać! NIE WIERZĘ.

Dzieci przechodzą z płaczu w śmiech i na odwrót cały czas. Dla nich każda minuta to karuzela często sprzecznych emocji, których muszą się uczyć bez instrukcji obsługi

Spraw, aby w ich życiu więcej było minut przepełnionych śmiechem i szczęściem a one odpłacą Ci tym co jest w nich jeszcze najczystsze. Tym co czują najmocniej  – miłością, radością i przywiązaniem.

Zabawne bajki i wierszyki to najlepsze historyjki na poprawę humoru i zwiększenie jego intensywności.

Pup mejks kup  to zabawna rymowanka opowiadająca drogę jaką jedzenie pokonuje w naszym organizmie. Wierszyk do nauki angielskiego opowiadający o procesie trawienia.

Gburowata ropucha – to krótkie opowiadania o starej, nie uprzejmej żabie. Historia opisuje , że nie opłaca się być gburem dla przyjaciół, bo każdy czasem potrzebuje pomocy innych.

Tęczowa Zebra – to zabawne opowiadanie dla dzieci o Zebrze, która chciała byś kimś innym. W tym celu dała sobie pofarbować futro, ale nie skończyło się to dla niej najlepiej.

Zatwardziały Król Leon – śmieszny wierszyk o tym gdzie Królowie chadzają piechotą bez korony. Przecież Król to też człowiek i ma swoje potrzeby oraz problemy, w rozwiązaniu których pomaga mu mały chłopiec.

Podaj dalej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPrint this page

no replies

Leave your comment