Bajkowe kategorie

Bajki dla dzieci o przeróżnej tematyce - o marzeniach, o emocjach, o pieluchach i wiele innych -  których przeczytanie powinno zająć 30+ minut. Idealne opowiadania do czytania przed snem.

 

 

Najszybszym i najbardziej skutecznym sposobem nauki języka obcego, zwłaszcza wśród małych dzieci, jest słuchanie. Im więcej tym lepiej. Seria krótkich wierszyków polsko-angielskich czytanych w formie zabawy, pozwoli oswoić się dziecku z nowymi słówkami, a powtórzenia samych słówek wytworzą większą pewność siebie w późniejszej komunikacji. Na gramatykę zawsze będzie czas. Bajki do nauki angielskiego ułatwią swobodne mówienie w przyszłości.

 

 

 

Bajki dla dzieci, opowiadania przygodowe, pełne wrażeń i emocji, których przeczytanie zajmie około godziny (albo więcej jeśli dziecko będzie zadawało dużo pytań) Wszystko też zależy oczywiście od Twojego tempa czytania.

Wierszykowe Pomagajki to seria krótkich, różnorodnych wierszyków dla dzieci, które mają pomóc w rozwiązywaniu dziecięcych, wyzwań, stawianych przez życie. Znajdują się tu wierszyki mówiące o potrzebie jedzenia warzyw i owoców, o skutkach lenistwa, o wyśmiewaniu wśród rówieśników i wiele innych.

 

Naukowiec Fryderyk, niezwykle inteligentna surykatka, pracująca w zaawansowanym laboratorium, odpowiada na najbardziej niezwykłe i często zawiłe pytania dzieci.
Twoje dziecko zadało Ci jakieś pytanie i nie wiedziałeś/aś co odpowiedzieć? Pisz śmiało. Fryderyk postara się odpowiedzieć na wszystkie.

 

 

 

 

 

 

Audiobooki. Na razie na autorskim kanale Youtube. Niedługo w formie zwykłych plików audio, łatwiejszych do słuchania na urządzeniach mobilnych.

 

 

Lubię to!